menu

Szycie na miarę

Szukasz i szukasz, tracisz czas i nic nie pasuje. Widzisz wiszące na wieszakach rzeczy, które bardzo ci się podobają, ale zakupy wcale nie są takie proste. Fason pięknie prezentujący się na wieszaku, wcale nie pasuje do Twojej sylwetki, albo już nie ma rozmiaru, lub kolor nie ten itd. Wracasz do domu, bez nowych ubrań, a przecież straciłeś tyle godzin na poszukiwania. Jesteś zmęczony, zrezygnowany, rozdrażniony?

Oszczędź sobie tych niedogodności, w ramach naszych usług krawieckich mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Szycie na miarę. Wybierasz materiał, kolor, my proponujemy fason, przygotowujemy ubranie i już masz. Widzisz, jakie to proste? A wszystko pod czujnym okiem naszego stylisty. Oszczędzasz czas, zyskujesz nową odzież w odpowiednim stylu i bez ryzyka poprawek. My traktujemy naszych klientów indywidualnie i z należytym zainteresowaniem, by poznać jego potrzeby i oczekiwania. Każdy klient jest mile widzianym gościem naszej pracowni usług krawieckich.

Szycie koszul na miarę i innych elementów odzieży pozwala na idealne dopasowanie ubrania do ciała. Usługi krawieckie naszej pracowni w Warszawie obejmują dokładne poznanie Twoich potrzeb oraz szycie na miarę koszul, spodni, sukienek i innych części garderoby.

My kreujemy Twój styl, Ty jesteś wizytówką naszej pracowni.

Projekt i stylizacja

Nie ma w naszym słowniku pojęcia rutynowe zlecenie, każdy klient jest wyzwaniem dla naszej kreatywności. Wieloplanowość działania podzielona jest między poszczególnych pracowników zespołu, co daje gwarancję profesjonalnych usług. Projektanci wraz ze stylistami zajmują się wizerunkiem naszych klientów, a znakomite i kreatywne krawcowe urzeczywistniają ich projekty. Prowadzone przez nas usługi krawieckie w Warszawie oferujemy: klasykę stylu i elegancji, okolicznościowe ,,szaleństwa’’, realizujemy indywidualne pomysły modowe, zawsze odpowiednio dobrane do wieku, sylwetki, potrzeb zawodowych, a wszystko z największą dbałością o każdy szczegół. Nie szukaj więc masowej odzieży, poznaj nasze możliwości ,,Usługi Stylisty’’, oraz ,,Ofertę’’, którą znajdziesz w powyższych zakładkach na naszej stronie. U nas nie usłyszysz, -tego nie da się uszyć, moda to przecież kwestia wyobraźni, której nie znane są żadne granice. Usługi Krawieckie Warszawa Centrum.

Jakość i wygoda

Wygodnie nie znaczy wyłącznie w ulubionym, puchatym swetrze, albo treningowym dresie. Czy garnitur może być wygodny? Czy pulchna Pani może w jakiej kreacji wyglądać szczuplej? Opowiadamy TAK! z nami to nie tylko możliwe, ale pewne. Potrafimy dobrze dobranym strojem optycznie poprawić KAŻDĄ SYLWETKĘ! Dzisiaj poniedziałek, a Ty za dwa tygodnie masz bardzo ważne spotkanie, na którym musisz wyglądać czarująco, albo charyzmatycznie? Nie załamuj rąk, nie martw się, że źle wypadniesz. Po prostu przyjdź do Pracowni Krawieckiej Ana Tailor w Warszawie i zaufaj naszym profesjonalistom. Z nami uwierzysz, że nie musisz mieć idealnych wymiarów, żeby w specjalnie dla Ciebie dobranym stroju poczuć się komfortowo. Nie masz czasu na szycie nowej odzieży, masz kilka fajnych sukienek, ,,ALE’’….., no właśnie, my to ,,ALE ‘’ zamienimy w ,,WOW’’. Zaskakujemy naszych klientów, ale tylko pozytywnie.

Naszą dewizą jest nie tylko wygoda, ale też wysoka jakość proponowanych przez nas usług, a także dotrzymanie ustalonych terminów. Zapraszamy do skorzystania z usług Krawieckich Ana Tailor.

Naprawa i poprawki

Skorygujemy fasony gotowej odzieży, tak żeby wyglądała, jak uszyta specjalnie dla Ciebie na miarę. Potrafimy ją zmniejszać i powiększać, skracać i wydłużać, oraz wile innych krawieckich ,,sztuczek’’. Nasi styliści zadbają o dobór kolorystyki, a projektanci o odpowiedni fason.

W pracowni Ana Tailor wykonujemy nie tylko poprawki krawieckie, ale również dokonujemy naprawy uszkodzonej odzieży. Twoja ,,ponadczasowa’’ koszula na przetarte brzegi mankietów? Twoje ulubione dżinsy mają dziurkę na kieszeni? Potrafimy profesjonalnie i pomysłowo ukryć defekty i uszkodzenia, artystycznie zacerować małe ubytki i sprytnie zamaskować miejsca ewentualnych doszyć. Nawet trudne naprawy nie są dla nas niemożliwe, bo kochamy, to co robimy. Szyjemy, doszywamy, naszywamy, wyszywamy i dekorujemy z wielką pasją. Poprawki Krawieckie Warszawa - poelcamy.