menu

O nas

Elegancka Pani w bajecznej, niepowtarzalnej sukni. Zgrabna sylwetka Pana w dobrze skrojonym garniturze. Płaszcz uszyty według własnego projektu. Wspaniałe uczucie idealnego dopasowania ubioru do Twojej sylwetki......
z nami to możliwe.

Masz własny pomysł, zaprojektowałeś dla siebie odzież? Przyjdź do Pracowni Ana Tailor, a nasz profesjonalny zespół zrealizuje Twoje, modowe marzenia. Wspólna pasja, szerokie możliwości, designerska wizja oraz dogłębna analiza potrzeb naszych klientów i kreatywne działanie całego zespołu, sprawią, że poczujesz się wspaniale w swojej nowej odzieży. W starym przysłowiu, ,,Jak Cię widzą, tak Cię piszą’’, nie ma wcale przesady. Pamiętaj, że Twój strój, to Twoja wizytówka podkreślająca charakter indywidualnego wizerunku. My modę widzimy wielopłaszczyznowo: od codziennej- uniwersalnej, poprzez okazjonalną, aż do wytwornych lub ekstrawaganckich kreacji. Ponadczasową klasykę przeplatamy z sezonowymi trendami, wzbogacamy subtelnymi dodatkami, ożywiamy przykuwającym uwagę wykończeniem.

Dostępna różnorodność tkanin, ich gatunków, wzorów i kolorów, oraz bogactwo proponowanych form, otacza nas zewsząd doskonaląc naszą wyobraźnię i możliwości wykonania. Spełnienie oczekiwań klientów, jest dla nas podstawą dobrej współpracy.

 

Projekt i stylizacja

Nie ma w naszym słowniku pojęcia rutynowe zlecenie, każdy klient jest wyzwaniem dla naszej kreatywności. Wieloplanowość działania podzielona jest między poszczególnych pracowników zespołu, co daje gwarancję profesjonalnych usług. Projektanci wraz ze stylistami zajmują się wizerunkiem naszych klientów, a znakomite i kreatywne krawcowe urzeczywistniają ich projekty. Prowadzone przez nas usługi krawieckie w Warszawie oferujemy: klasykę stylu i elegancji, okolicznościowe ,,szaleństwa’’, realizujemy indywidualne pomysły modowe, zawsze odpowiednio dobrane do wieku, sylwetki, potrzeb zawodowych, a wszystko z największą dbałością o każdy szczegół. Nie szukaj więc masowej odzieży, poznaj nasze możliwości ,,Usługi Stylisty’’, oraz ,,Ofertę’’, którą znajdziesz w powyższych zakładkach na naszej stronie. U nas nie usłyszysz, -tego nie da się uszyć, moda to przecież kwestia wyobraźni, której nie znane są żadne granice. Usługi Krawieckie Warszawa Centrum.

Jakość i wygoda

Wygodnie nie znaczy wyłącznie w ulubionym, puchatym swetrze, albo treningowym dresie. Czy garnitur może być wygodny? Czy pulchna Pani może w jakiej kreacji wyglądać szczuplej? Opowiadamy TAK! z nami to nie tylko możliwe, ale pewne. Potrafimy dobrze dobranym strojem optycznie poprawić KAŻDĄ SYLWETKĘ! Dzisiaj poniedziałek, a Ty za dwa tygodnie masz bardzo ważne spotkanie, na którym musisz wyglądać czarująco, albo charyzmatycznie? Nie załamuj rąk, nie martw się, że źle wypadniesz. Po prostu przyjdź do Pracowni Krawieckiej Ana Tailor w Warszawie i zaufaj naszym profesjonalistom. Z nami uwierzysz, że nie musisz mieć idealnych wymiarów, żeby w specjalnie dla Ciebie dobranym stroju poczuć się komfortowo. Nie masz czasu na szycie nowej odzieży, masz kilka fajnych sukienek, ,,ALE’’….., no właśnie, my to ,,ALE ‘’ zamienimy w ,,WOW’’. Zaskakujemy naszych klientów, ale tylko pozytywnie.

Naszą dewizą jest nie tylko wygoda, ale też wysoka jakość proponowanych przez nas usług, a także dotrzymanie ustalonych terminów. Zapraszamy do skorzystania z usług Krawieckich Ana Tailor.

Naprawa i poprawki

Skorygujemy fasony gotowej odzieży, tak żeby wyglądała, jak uszyta specjalnie dla Ciebie na miarę. Potrafimy ją zmniejszać i powiększać, skracać i wydłużać, oraz wile innych krawieckich ,,sztuczek’’. Nasi styliści zadbają o dobór kolorystyki, a projektanci o odpowiedni fason.

W pracowni Ana Tailor wykonujemy nie tylko poprawki krawieckie, ale również dokonujemy naprawy uszkodzonej odzieży. Twoja ,,ponadczasowa’’ koszula na przetarte brzegi mankietów? Twoje ulubione dżinsy mają dziurkę na kieszeni? Potrafimy profesjonalnie i pomysłowo ukryć defekty i uszkodzenia, artystycznie zacerować małe ubytki i sprytnie zamaskować miejsca ewentualnych doszyć. Nawet trudne naprawy nie są dla nas niemożliwe, bo kochamy, to co robimy. Szyjemy, doszywamy, naszywamy, wyszywamy i dekorujemy z wielką pasją. Poprawki Krawieckie Warszawa - poelcamy.