menu

Poprawki krawieckie

Czasem na naszej stylizacji zaważają drobne, z pozoru niewidoczne szczegóły. Dyskomfort związany z niedopasowaną garderobą może wpłynąć na samopoczucie i sprawić, że zamiast cieszyć się chwilą, będziemy nieustanne poprawiać ułożenie jakiejś części ubioru. Tymczasem dobrze dobrana kreacja nie tylko lepiej się prezentuje, ale także dodaje uroku i pewności siebie. Za duże, przyciasne, źle uszyte? Dla naszego zespołu nie istnieją rzeczy niemożliwe. W ramach naszych usług poprawek krawieckich pozbędziemy się wszelkich niedociągnięć i zniwelujemy mankamenty projektu tak, aby dana część garderoby prezentowała się jak spod igły najlepszych projektantów.

Jeśli więc posiadasz spodnie, koszulę, czy inny element ubioru, który w sklepie wydał się idealny pod względem rozmiaru, a potem okazało się, że potrzebujesz coś skrócić – zapraszamy do nas! Oferujemy poprawki krawieckie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że po wykonanych przez nas pracach na odzieży nie pozostanie żaden ślad i rzeczy będą wyglądać jak nowe. Nasze usługi krawieckie wykonują doświadczeni i pełni zapału ludzie, którzy z pasją i zapałem realizują każde zlecenie. Oddając nam swoje rzeczy, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, by wprowadzić zmiany, a zarazem zachować ich pierwotną kolorystykę i design.

 

poprawki krawieckiecena
dopasowanie sukienki45 - 70 zł
dopasowanie spodni damskich garniturowych40 - 60 zł
dopasowanie spódnicy45 - 70 zł
dopasowanie żakietu/ marynarki damskiej40 - 100 zł
dopasowanie bluzki lub koszuli25 - 45 zł
dopasowanie płaszczaod 130 zł
dopasowanie spodni męskich garniturowych35 - 50 zł
dopasowanie marynarki męskiej80 - 120 zł
dopasowanie spodni jeansowych45 - 80 zł
korekta karczka w marynarce40 - 80 zł
skrócenie sukienki, spódnicy30 - 60 zł
skrócenie spodni garniturowych40 - 45 zł
skrócenie spodni jeansowych40 - 50 zł
skrócenie marynarki/ żakietu/ płaszcza55 - 80 zł
skrócenie bluzki/ koszuli25 - 45 zł
skrócenie ramion w marynarce (skrócenie rękawa górą)125 - 160 zł
skrócenie rękawa dołem (z przesunięciem guzików)50 - 60 zł
wymiana podszewki w sukienceod 150 zł
wymiana podszewki w spódnicy50 - 70 zł
wymiana podszewki w żakiecie/ marynarce damskiej100 - 150 zł
wymiana podszewki w marynarce męskiejod 195 zł
wymiana podszewki w płaszczu130 - 160 zł
wszycie zamka w sukience40 - 80 zł
wszycie zamka w spódnicy35 - 60 zł
wszycie zamka w spodniach jeansowych45 - 60 zł
wszycie zamka w spodniach garniturowych40 - 50 zł
wszycie zamka w kurtce/ płaszczu80 - 150 zł
podwijanie zasłon i firan15 zł/ mb
naszywanie łat15 - 25 zł
cerowanie25 - 35 zł

Projekt i stylizacja

Nie ma w naszym słowniku pojęcia rutynowe zlecenie, każdy klient jest wyzwaniem dla naszej kreatywności. Wieloplanowość działania podzielona jest między poszczególnych pracowników zespołu, co daje gwarancję profesjonalnych usług. Projektanci wraz ze stylistami zajmują się wizerunkiem naszych klientów, a znakomite i kreatywne krawcowe urzeczywistniają ich projekty. Prowadzone przez nas usługi krawieckie w Warszawie oferujemy: klasykę stylu i elegancji, okolicznościowe ,,szaleństwa’’, realizujemy indywidualne pomysły modowe, zawsze odpowiednio dobrane do wieku, sylwetki, potrzeb zawodowych, a wszystko z największą dbałością o każdy szczegół. Nie szukaj więc masowej odzieży, poznaj nasze możliwości ,,Usługi Stylisty’’, oraz ,,Ofertę’’, którą znajdziesz w powyższych zakładkach na naszej stronie. U nas nie usłyszysz, -tego nie da się uszyć, moda to przecież kwestia wyobraźni, której nie znane są żadne granice. Usługi Krawieckie Warszawa Centrum.

Jakość i wygoda

Wygodnie nie znaczy wyłącznie w ulubionym, puchatym swetrze, albo treningowym dresie. Czy garnitur może być wygodny? Czy pulchna Pani może w jakiej kreacji wyglądać szczuplej? Opowiadamy TAK! z nami to nie tylko możliwe, ale pewne. Potrafimy dobrze dobranym strojem optycznie poprawić KAŻDĄ SYLWETKĘ! Dzisiaj poniedziałek, a Ty za dwa tygodnie masz bardzo ważne spotkanie, na którym musisz wyglądać czarująco, albo charyzmatycznie? Nie załamuj rąk, nie martw się, że źle wypadniesz. Po prostu przyjdź do Pracowni Krawieckiej Ana Tailor w Warszawie i zaufaj naszym profesjonalistom. Z nami uwierzysz, że nie musisz mieć idealnych wymiarów, żeby w specjalnie dla Ciebie dobranym stroju poczuć się komfortowo. Nie masz czasu na szycie nowej odzieży, masz kilka fajnych sukienek, ,,ALE’’….., no właśnie, my to ,,ALE ‘’ zamienimy w ,,WOW’’. Zaskakujemy naszych klientów, ale tylko pozytywnie.

Naszą dewizą jest nie tylko wygoda, ale też wysoka jakość proponowanych przez nas usług, a także dotrzymanie ustalonych terminów. Zapraszamy do skorzystania z usług Krawieckich Ana Tailor.

Naprawa i poprawki

Skorygujemy fasony gotowej odzieży, tak żeby wyglądała, jak uszyta specjalnie dla Ciebie na miarę. Potrafimy ją zmniejszać i powiększać, skracać i wydłużać, oraz wile innych krawieckich ,,sztuczek’’. Nasi styliści zadbają o dobór kolorystyki, a projektanci o odpowiedni fason.

W pracowni Ana Tailor wykonujemy nie tylko poprawki krawieckie, ale również dokonujemy naprawy uszkodzonej odzieży. Twoja ,,ponadczasowa’’ koszula na przetarte brzegi mankietów? Twoje ulubione dżinsy mają dziurkę na kieszeni? Potrafimy profesjonalnie i pomysłowo ukryć defekty i uszkodzenia, artystycznie zacerować małe ubytki i sprytnie zamaskować miejsca ewentualnych doszyć. Nawet trudne naprawy nie są dla nas niemożliwe, bo kochamy, to co robimy. Szyjemy, doszywamy, naszywamy, wyszywamy i dekorujemy z wielką pasją. Poprawki Krawieckie Warszawa - poelcamy.